• Sep 19, 21
  • marju
  • 0 Comments

Eesti Ortopeedia Seltsi VIII kongress toimub 17.-19. novembrini Pühajärve spaas.
Kongressi programm on nähtav leheküljel www.ortopeedia.ee. Programm täieneb ja täpsustub jooksvalt.

Nii majutusasutus kui ürituse korraldajad vajavad Terviseameti nõuetele vastamiseks ning kõigi ohutuse tagamiseks osalejatelt COVID-tõendit. Sobib nii lõpetatud vaktsineerimiskuur, läbipõdemine kui 72 h jooksul enne üritust tehtud PCR-test. Kohapeal meie testimise võimalust ei paku.

Majutuseks on broneeritud Pühajärve spaa. Toitlustus (hommikusöögid majutusasutuses, kohvipausid, lõunad, 2 õhtusööki) on pakettide hinna sisse arvestatud. Registreerimisel on võimalik eraldi valida nii ühe (liikmetele 75/mitteliikmetele 150 eurot), kahe kui kolme päeva pakett, kuid kahe viimase hind on sama (vastavalt 150 ja 300 eurot). Eraldi arvestus registreerimisel on oluline majutuse ja toitlustuse planeerimiseks.

Eesti Ortopeedia Seltsi (ETOS) liikmed ning mitteliikmetest ortopeedid, residendid ja teised huvilised tasuvad osalustasu Eesti Ortopeedia Seltsi arveldusarvele EE092200221010085852, märkides selgitusse kindlasti, kelle ja mille eest tasutakse (nt Jaan Tamm, ETOSe kongress 2021). Vajadusel koostame haiglatele arved osalustasu maksmiseks. Selleks ootame igast haiglast ühelt inimeselt tema haiglast kongressile tulevate inimeste nimekirja. Registreerimisvorm tuleb kõigil, sõltumata haiglale esitatavast arvest, ikkagi täita.
Lektoritele on osalemine tasuta, kuid meie jaoks on tähtis teada ka lektori andmeid ja Pühajärvel viibimise aega. Seega tuleb registreerida ka lektoritel. Residentide sessioonil esinejad saavad tasuta osaleda eelpäeval ja siis ka õhtust süüa, kuid järgneva kahe päeva osalustasu me ei kompenseeri. 

Eesti Ortopeedia Õdede Seltsi (EOÕS) liikmed tasuvad osalustasu oma erialaorganisatsioonile. EOÕS liikmed täidavad sellele vaatamata ka registreerimisvormi. Juhul, kui haigla maksab õdede osalustasu, ootame arve koostamiseks - nagu ülalgi kirjeldatud - ÜHELT inimeselt tema haiglast kongressile tulevate õdede nimekirja. Registreerimisvorm tuleb kõigil, sõltumata haiglale esitatavast arvest, ikkagi täita.

Eelregistreerimine praeguste hindadega toimub 1. novembrini. 

 

Registreerimine toimub alljärgneval aadressil:

https://forms.gle/u5WvXGDiYARo5EzS9